Ми знаходимось


Зустріч учнів 8-9 класів з представником EducationUSA

У Науковому ліцеї №3 Полтавської міської ради відбулася зустріч учнів 8-9 класів з представником EducationUSA Американської Ради у Києві Неллі Петлик, яка презентувала інформацію про можливості навчання українських студентів в Сполучених Штатах, гранти та стипендії для навчання та досліджень в різних галузях науки та розповіла про академічну культуру та життя в кампусі.
Консультативний центр EducationUSA у Києві входить до мережі 435 центрів у 180 країнах, що надають точну, об’єктивну й неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США. Центр спонсорується Державним департаментом США
за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: АCTR/ACCELS. Американські Ради застосовують свій досвід на створенні та втіленні програм академічних обмінів, професійних тренінгів, розробці навчальних планів та тестів, а також наданні технічної допомоги та консультаційних послуг з питань освіти у США.

  
Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері, учні зацікавилися можливостями навчання, ставили запитання і продемонстрували глибокі знання англійської мови.
http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком