МК іноземної філології

Методична комісія іноземних мов – це 17 висококваліфікованих фахівців, серед яких доктор філологічних наук, два кандидати філологічних наук, десять учителів вищої категорії. Наші вчителі не лише майстри в навчанні ліцеїстів, підготовці їх до перемог у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, конкурсах, участі у наукових конференціях та семінарах, а й мудрі та досвідчені наставники для колег і студентів як в Україні, так і за кордоном. Наприклад, британські студенти з університету міста Лідс, які вивчають англійську мову як іноземну, щороку проходять стажування у ліцеї під керівництвом наших педагогів.

ПІБ вчителя Методична тема

Вовченко О.М.

німецької
мови