Ми знаходимосьСЕЕН (Соціально-емоційне і етичне навчання)

Соціально-емоційне і етичне навчання (СЕЕН) — це інноваційна навчальна програма для дітей і підлітків, розроблена Університетом Еморі. СЕЕН (SEE Learning™) надає освітянам інструменти, необхідні для розвитку емоційного, соціального та етичного інтелекту учнівства і самих себе.

Програма Соціально-емоційне та етичного навчання (СEEН, Learning Social Emotional and Ethical (SEE) Learning) – це інструмент розвитку м’яких навичок або “soft skills”.

https://youtu.be/6oUf_TgtJNk?si=Vji_ki6EAe4WSJIq

https://youtu.be/po482LNyjvk

https://www.facebook.com/edcampukraine/videos/1199142100839203/?mibextid=zDhOQc

Soft skills - соціально-психологічні (м’які) навички, які ЗНАДОБЛЯТЬСЯ кожному і кожній в більшості життєвих ситуацій: уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами тощо. Без них ваша дитина, дорослішаючи, РИЗИКУЄ спотикатися на різних етапах життя - особистого і професійного.
У 2022-2023 н.р.  85 відсотків педагогів Наукового ліцею №3 пройшли онлайн  навчання  за програмою СЕЕН. Директор Наукового ліцею №3 Гринь Ірина, заступник директора Таскіна Людмила та дві вчительки, Димарь Наталія та Чернорук Анастасія, пройшли триденний  очний тренінг з питання провадження СЕЕН у закладі.

 З 2023-2024 н.р. у 5 та 6 класах введено урок СЕЕН, який проводять класні керівники

ПЛАН ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ  СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНОГО ТА ЕТИЧНОГО НАВЧАННЯ
в Науковому ліцеї №3 Полтавської міської ради
(директора Гринь Ірини)


http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/