Ми знаходимосьСкринька довіри

НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ № 3
ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  
вул. Вячеслава Чорновола, 4, м. Полтава, 36011, тел. (0532) 60-81-05 
e-mail: scientific HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net"_ HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net"lyceum HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net"3@ HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net"ukr HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net". HYPERLINK "mailto:scientific_lyceum3@ukr.net"net   Код ЄДРПОУ 21065618
 
 

  У закладі функціонує «Скринька довіри», яка розміщена у холі, куди можна за необхідності залишити свої звернення, побажання, пропозиції.   Також працює психологічна служба ( практичний психолог, соціальний педагог), до якої можна звернутися за консультацією та допомогою.

    Адміністрація Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради інформує, що у закладі у разі звернення та виявлення факту булінгу (цькування), для прийняття рішення за результатами розслідування керівник закладу        І. М. Гринь створює комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) (далі – Комісія) та скликає засідання. Комісія створюється наказом керівника закладу. До складу комісії можуть входити педагогічні працівники (у томі числі     психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булера, керівник закладу та інші зацікавлені особи.           

Склад комісії Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради з розгляду випадків булінгу (цькування)

Директор Наукового ліцею №3 – І.М. Гринь
Заступник з виховної роботи – Л.Л. Таскіна   
Соціальний педагог – І.А. Положишник 
Практичний психолог – О.В.Головко                     
Батьки постраждалого та булера

 

 


http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/