Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.
з фізики:
-Чепурко Анастасія, учениця 7-К класу-І місце /учитель Зуй В. І./ з німецькоїмови:
-Бордюг Яна, учениця 9-Б класу-І місце /учитель Чернорук А. О./;
-Клименченко Діана, учениця 10-А класу-І місце/ учитель Вовченко О. М./;
-АнаньєваМарія, учениця 8-Б класу-ІІІ місце /учитель Чернорук А. О./;
-КалінінОлексій, учень 11-А класу-ІІІ місце /учитель Вовченко О. М./ з географії:
- Яковенко Каріна,учениця 8-А класу-ІІ місце /учитель Британ Л. В./;
-Серьга Анастасія, учениця 9-А класу-ІІ місце /учитель Британ Л. В./;
- Бєлорус Вікторія, учениця 10-А класу-ІІІ місце /учитель Британ Л. В./ з хімії:
-НепорадаПоліна, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Розиєва Майя, учениця 7-К класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Богун-Лороша Єлизавета, учениця 7-Н класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Гончарова Анна, учениця 9-Б класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В. з англійськоїмови:
-ДойгСофія, учениця 8-А класу-І місце /учитель Любченко Т. С./;
-Кіндратенко Анна, учениця 11-А класу-Імісце /учитель Моісеєва Н. О./;
-Макаров Владислав, учень 8-К класу-ІІ місце /учитель Півень С. І./;
-Клименченко Діана, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель Мошенець О. Г./;
-Мирінець Богдан,учень 10-А класу-ІІ місце /учитель Моісеєва Н. О./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу-ІІмісце /учитель Моісеєва Н. О./;
-Еренбург Семен, учень 9-Б класу-ІІІ місце /учитель Гринь С. С./;
- ГриньСофія, учениця 9-Б класу-ІІІ місце /учитель Сосенко Л. В./ з математики:
-Запар Олег, учень 6-А класу-ІІ місце /учитель Зуй В. І./;
- Данчина Мирослава, учениця 7-Н класу – ІІІ місце /учитель Гончарова Г.С./ з біології :
-Бойко Дмитро, учень 9-Акласу-І місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Сич Оксана, учениця 10-А класу-І місце /учитель Ребрик Т. О./;
-ХарадзеІрина, учениця 8-Б класу-ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу -ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./ з інформатики :
-Левцун Тимур, учень 9-Б класу-ІІ клас /учитель Конюшенко Т. Л./ з українськоїмови та літератури :
-Криворучко Анастасія, учениця 7-Н клас -ІІІ місце /учитель Науменко О. М./ з трудового навчання:
-МосквітінаОлена, учениця 9-А класу -ІІІ місце /учитель Дубик Н. П./ з історії:
- Пісоцький Ярослав, учень 8-А класу - ІІ місце /учитель Жадан Г. В./;
- Гончарова Анна, учениця 9-Б класу - ІІІ місце / учитель Каневська О. І./;
- Бесарабов Данило, учень 10-А класу - І місце /учитель Каневська О. І./;
- Борщов Тимур, учень 11-А класу - ІІІ місце /учитель Каневська О. І./ з правознавства:
- ДемяноваПоліна, учениця 9-Б - ІІ місце /учитель Каневська О. І./;
- БуйноваОлександра, учениця 10-А класу - ІІ місце /учитель Каневська О. І./.
І місце - 8
ІІ місце - 12
ІІІ місце -15
Всього: 35 Результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії:
-Бесарабов Данило, учень 10-А класу-ІІ місце /учитель Каневська О. І./; з біології:
-Сич Оксана, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Бойко Дмитро, учень 9-А класу-ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./; з англійськоїмови:
-Кіндратенко Анна, учениця 11-А класу –ІІ місце /учитель Моісєєва Н. О./; з німецькоїмови: -Клименченко Діана , учениця 10-А класу-І місце /учитель Вовченко О. М./;
-Бордюг Яна, учениця 9-Б класу- ІІ місце /учитель Чернорук А. О./; з інформатики: -Левцун Тимур, учень 9-Б лассу-ІІІ місце /учитель Конюшенко Т. Л./; з правознавства: -Дем’янова Поліна, учениця 9-Б класу-ІІ місце /учитель Каневська О. І./; -Буйнова Олександра , учениця 10-А класу-ІІІ місце /учитель Каневська О. І./
Результати участі учнів у І етапі конкурсу-
захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
МАН України:
-Клименченко Діана, учениця 10-А класу, відділення «Мовознавство», секція «Німецька мова», тема роботи «Роль антитези в німецькомовних оповіданнях І. Я. Франка» - І місце /науковий керівник:Вовченко О. М./;
-Мінченко Костянтин, учень 10-А класу, відділення «Комп’ютерні науки», секція «Інформаційні системи», тема роботи «Розробка мобільного комплексу для вивчення шкільного курсу фізики» -І місце /науковий керівник: Конюшенко Т. Л./;
- Матвієнко Вероніка, учениця 9-Б класу, відділення «Хімія та біологія», секція «Медицина», тема роботи «Фактори ризику та структура гострого мозкового інсульту у мешканців міста Полтава» - І місце /науковий керівник:Шевченко С. В./;
- Катеренчук Костянтин, учень 11-А класу, відділення «Фізика та астрономія», секція «Теоретична фізика», тема роботи «Дослідження використання радіонуклідів та іонізуючого випромінювання в ядерній медицині» - І місце /науковий керівник: Зуй В. І./;
-Борисов Михайло, учень10-А класу, відділення «Екологія та аграрні науки», секція «Агрономія», тема роботи «Фітосанітарна оцінка насіння ехінацеї пурпурової» / науковий керівник:Ребрик Т. О./;
- Бєлорус Вікторія,учениця 10-А класу, тема роботи « Вираженість типів етнічної ідентичності старшокласників із різним рівнем особистісної зрілості»
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б класу, відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Правознавство», тема роботи « Право на інформаційну безпеку як особисте немайнове право особи»-І місце
/ науковий керівник:Каневська О. І./;
- Гресь Вероніка, учениця 9-Б класу, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Світова література», тема роботи «Просторові образи в казках Ніла Геймана «Кораліна» та Льюїс Керролл «Аліса в Країні Див» –ІІ місце / науковий керівник: Чичкало І. Л./;
-Олефіренко Ярослав, учень 9-Б класу, відділення «Математика», секція «Математичне моделювання», тема роботи «Визначення оптимальних параметрів безпечного пересування людини в зоні військових дій» -ІІ місце / науковий керівник:Олефіренко С. І./;
- Дяченко Софія, учениця 8-А, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Українська література» , тема роботи «Ідейно-тематична своєрідність поезій Бориса Гуменюка» -ІІ місце / науковий керівник:Демченко Л. О./;
-Ворона Марія, учениця 8-К класу, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Світова література», тема
роботи «Оніричні мотиви в структурі художнього твору» -ІІІ місце /науковий керівник: Огійчук К. І./;
-Черниш Анастасія,учениця 9-Б класу, відділення «Мовознавство», секція «Англійська мова», тема роботи «Використання фразеологізмів у казках» -ІІІ місце /науковий керівник:Гринь С. С./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу, відділення «Екологія та аграрні науки», секція «Екологія», тема роботи «Дослідження питної води м. Миргород методом біоіндикації» -ІІІ місце /науковий керівник:Шевченко С. В./.
Результати участі учнів у ІІ етапі конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:
-Клименченко Діана, 10-А клас, секція "Німецька мова"-І місце / учитель Вовченко О. М./;
-Єрмак Валентин,11-А клас, секція "Релігієзнавство"-ІІ місце /учитель Каневська О. І./;
-Розмаїта Аліна,10- А клас, секція "Світова література" -ІІ місце /учитель Чичкало І. Л./;
-Скотаренко Захар,11-А клас, секція" Охорона довкілля та раціональне природокористування"-ІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Дем'янова Поліна, 9-Б клас, секція Правознавство"-ІІ місце /учитеь Каневська О. І./;
-Катеренчук Костянтин,11-А клас, секція "Теоретична фізика"-ІІІ місце / учитель Зуй В. І./;
-Бєлорус Вікторія, 10-А клас, секція "Психологія"-ІІІ місце /учитель Тихоненко Н. І./;
-Непорада Поліна, 10-А клас, секція "Медицина"-ІІІ місце / учитель Шевченко С.
Результати участі учнів у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді " На Урок" з української мови та літератури:
-Пасинога Дар’я, учениця 5-А класу- диплом І ступеня
-Батраченко Софія, учениця 5-А класу-диплом ІІ ступеня
-Кушнірова Ольга, учениця 5-А класу-диплом ІІ ступеня
-Матвієнко Вероніка, учениця 9-Б клас-диплом ІІ ступеня
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б клас-диплом ІІІ ступеня
/учитель Тихоненко Н. І./
-Кукоба Соломія, учениця 7-Н класу-диплом ІІІ ступеня
-Криворучко Анастасія, учениця 7-Н класу-диплом ІІІ ступеня
-Яковенко Каріна , учениця 8-А класу-диплом ІІ ступеня
-Шарлай Олександра , учениця 8-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Сич Оксана, учениця 10-А класу – диплом ІІ ступеня
-Довгаль Катерина, учениця 10-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Довгаль Віра, учениця 10-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Зінченко Вікторія, учениця 10-А класу - диплом ІІІ ступеня
/ учитель Науменко О. М./
Результати участі учнів у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді " На Урок" з математики:
-Гончарова Анна, учениця 9-Б класу- диплом І ступеня
-Олефіренко Ярослав, учень 9-Б класу-диплом І ступеня
-Черкаська Дана, учениця 9-А класу-диплом ІІ ступеня
-Чабан Анастасія, учениця 9-А клас-диплом ІІ ступеня
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б класу-диплом ІІ ступеня
-Деркач Андрій, учень 7-К класу -диплом ІІ ступеня
-Чепурко Анастасія, учениця 7-К класу -диплом ІІІ ступеня
-Черкашин Євгеній, учень 8-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Бойко Дмитро, учень 9-А класу- диплом ІІІ ступеня
/учитель Олефіренко С.І./
Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020 н.р.
№ за/п
Пі учня
Клас
Предмет
Місце
Вчитель
1
Конюшенко Анастасія
8-Л
німецька мова
III
Чернорук А. О.
2
Богун- Логоша Єлизавета
9-Н
німецька мова
III
Чернорук А.О.
3
Окара Ярослава
11-М
німецька мова
I
Вовченко О. М.
4
Солопіхін Назар
8-А
географія
II
Лічова Л. М.
5
Яковенко Каріна
10-А
географія
II
Лічова Л.М.
6
Серга Анастасія
11-М
географія
I
Лічова Л.М.
7
Бойко Дмитро
11-М
біологія
II
Ребрик Т.О.
8
Калуга Анна
9-Н
біологія
II
Ребрик Т.О.
9
Писаренко Анастасія
7-А (8)
англійська мова
I
Киричок Л.Д.
10
Золотайко Анастасія
8-А
англійська мова
III
Любченко Т.С.
11
Холоденко Вікторія
9-К
англійська мова
II
Киричок Л.Д.
12
Криворучко Анастасія
9-Н
англійська мова
II
Овсієнко К.І.
13
Дойг Софія
10-А
англійська мова
I
Кордюк Л.А.
14
Макаров Владислав
10-К
англійська мова
III
Сосенко Л.В.
15
Гринь Софія
11-М
англійська мова
III
Сосенко Л.В.
16
Левцун Тимур
11-М
інформатика
I
Конюшенко Т. Л.
17
Говорова Маргарита
11-М
правознавство
I
Каневська О.І.
18
Карпушина Єлизавета
10-К
правознавство
II
Каневська О.І.
19
Денисова Діана
9-К
правознавство
II
Каневська О.І.
20
Гаркава Діана
8-А
трудове навчання
III
Дубик Н. П.
21
Жорник Діана
8-А
трудове навчання
II
Дубик Н. П.
22
Солопіхін Назар
8-А
історія
II
Жадан Г.В.
23
Пісоцький Ярослав
10-А
історія
II
Жадан Г.В.
24
Чепурко Анастасія
9-К
фізика
I
Зуй В.І.
25
Запара Олег
8-А
фізика
III
Зуй В.І.
26
Писаренко Анастасія
7-А
фізика
III
Зуй В.І.
27
Іванищенко Михайло
8-А
інформаційні технології
II
Конюшенко Т.Л.
28
Чижанський Ігор
10-А
інформаційні технології
III
Конюшенко Т.Л.
29
Запара Олег
8-А
хімія
I
Шевченко С.В.
30
Кушнірова Ольга
7-А
хімія
III
Шевченко С.В.
31
Батраченко Софія
7-А
хімія
III
Шевченко С.В.
32
Розиєва Мая
9-К
хімія
II
Шевченко С.В.
33
Костенко Софія
7-Н
українська мова та література
I
Демченко Л. О.
34
Рачковська Анна
8-А
українська мова та література
II
Демченко Л.О.
35
Криворучко Анастасія
9-Н
українська мова та література
III
Науменко О. М.
36
Яковенко Каріна
10-А ‘
українська мова та література
III
Науменко О. М.
37
Матвієнко Вероніка
11-М
українська мова та література
I
Гринь І. М.
Результати участі учнів у І етапі конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019-2020 н.р.:
№
Прізвище, ім’я, по батькові
Клас
Місце
Науковий керівник
Коваленко Юлія Андріївна
9
III
Шевченко С.В.
Розиєва Мая Мерданівна
9
II
Шевченко С.В.
Суліз Володимир Ігорович
10
I
Зуй В.І.
Дігтяр Аліна Сергіївна
10
II
Олефіренко С.І.
Богун-Логоша Єлизавета Миколаївна
9
II
Чичкало І.Л.
Логінова Анастасія Олегівна.
9
I
Науменко О.М.
Кравченко Софія Андріївна
9
I
Науменко О.М.
Ворона Марія Петрівна
10
II
Овсієнко К.І.
Буйвалова Валентина Андріївна
9
III
Демченко Л.О.
Говорова Маргарита Сергіївна
11
I
Криницький І.Є. Каневська О.І.
Криворучко Анастасія Вікторівна
9
I
Кордюк Л.А.
Гринь Софія Віталіївна
11
II
Гринь С.С.
Цимбалюк Катерина Дмитрівна
9
I
Мошенець О.Г.
Результати участі учнів
учнів-переможців та їх керівників Наукового ліцею №3
III(обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2020 року
№ за/п
Пі учня
Клас
Предмет
Місце
Учитель
1
Матвієнко Вероніка
11-М
українська мова та література
III
Гринь І. М.
2
Окара Ярослава
11-М
німецька мова
I
Вовченко О. М.
3
Дойг Софія
10-А
англійська мова
I
Кордюк Л.А.
4
Пісоцький Ярослав
10-А
історія
III
Жадан Г.В.
5
Говорова Маргарита
11-М
правознавство
II
Каневська О.І.
6
Денисова Діана
9-К
правознавство
II
Каневська О.І.
7
Левцун Тимур
11-М
інформатика
III
Конюшенко Т. Л.
8
Серга Анастасія
11-М
географія
III
Лічова Л.М.
9
Чепурко Анастасія
9-К
фізика
II
Зуй В.І.
10
Запара Олег
8-А
хімія
I
Шевченко С.В.
Результати учасників IІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України та їх керівників Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради!!!!!!
Секція англійська мова
№ п/п
Місце
ПІБ
Клас
Науковий керівник
2
Криворучко Анастасія Вікторівна
9
Кордюк Л.А.
1
Дойг Софія Іннесівна
10
Любченко Т.С.
Відділення екології та аграрних наук Секція охорона довкілля та раціональне природокористування
№ п/п
Місце
ПІБ
Клас
Науковий керівник
2
Окара Ярослава Іванівна
11
Лічова Л.М.
Відділення літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство Секція літературна творчість