У Науковому ліцеї №3 завжди раді гостям.

У Науковому ліцеї №3 завжди раді гостям. Сьогодні ми щиро вітали у наших віртуальних стінах Prof. Dr. Hans-Werner Huneke, ректора педагогічного університету міста Гайдельберг (Німеччина), декана факультету філології та журналістики ПНПУ ім. В.Г. Короленка, кандидата педагогічних наук  Кирильчук О.Б. та завідувачку кафедри англійської та німецької філології ПНПУ ім. В.Г. Короленка,  кандидата філологічних наук Зуєнко М.О.
Професор Huneke познайомив ліцеїстів із федеративною землею Baden-Würtemberg, де знаходиться чудове  університетське місто Heidelberg, та з педагогічним університетом, ректором якого він є. Розповів про життя студентів та запропонував учням порівняти навчання у ліцеї з навчанням у вузі. Старшокласники з цікавістю виконували завдання професора, відповідали на його запитання та, навіть, отримали домашнє завдання! У кінці зустрічі ліцеїсти мали можливість теж поставити свої запитання пану Huneke. Бажаючих було так багато, а час сплинув так швидко, що, нажаль, не всі встигли отримати відповіді. Тому ми з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі та сподіваємося, що вона незабаром відбудеться.
Приємно зазначити, що ректор відмітив високий рівень володіння учнями німецькою мовою та подякував за це вчителям ліцею.
Ліцеїсти та вчителі щиро вдячні Prof. Dr. Hans-Werner Huneke, Кирильчук О.Б.  та Зуєнко М.В. за чудову можливість поринути у світ німецької мови, поподорожувати Німеччиною та побувати у педагогічному університеті міста Heidelberg!

https://www.ph-heidelberg.de/hochschule/leitung-und-gremien/rektorat/rektor/zur-person/http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/