"Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку науки і освіти"

🎓З 25 по 27 квітня 2024 року відбулася II Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція "Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку науки і освіти", організаторами якої виступили:
💠Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
💠Рада молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
💠Університет Матея Бела, Банська Бистриця, Словацька Республіка;
💠Лодзінський університет, Республіка Польща;
💠Європейський інститут подальшої освіти, Словацька Республіка;
💠Університет Святого Джозефа, Індія;
💠Університет UCSI, Малайзія;
💠Центр науково-дослідної співпраці: Польща – Україна .
Цей захід став значущою подією для наукової спільноти, адже зібрав разом провідних науковців, педагогів та здобувачів освіти з різних куточків України🇺🇦 та світу🌏.
Ми пишаємося, що команда Наукового ліцею №3 також взяла активну участь у цій конференції та представила свої наукові доробки, які викликали жвавий інтерес серед учасників конференції. Це стало важливим кроком не тільки в науковому розвитку наших учнів, але й у зміцненні наукових зв'язків між ліцеєм та освітніми закладами з інших країн. Під час заходу учасники обговорювали широкий спектр тем, познайомилися з актуальними тенденціями розвитку науки і освіти🧑‍🏫👨‍🎓.

Учні та вчителі ліцею представили такі теми:
💠Карапиш С.П., Мірченко А., Яловець Н. Реалії створення освітньо-наукового кластера як нового формату взаємодії закладів середньої та вищої освіти, спрямованого на залучення учнівської молоді до наукової діяльності.
💠Димарь Н.С. Таскіна Л.Л. Інтеграція інформаційних технологій та іноземної мови з метою створення 3D-відеороликів про ментальне здоров’я у форматі допрофільної освіти ліцеїстів: німецька мова як модельний випадок.
💠Вовченко О.М. Успішно складений мовний іспит міжнародного зразка – впевнений крок у майбутнє.
💠Калініченко В.В. Реалізація предметно-мовного інтегрованого навчання у викладанні німецької мови та математики. Математика подорожей. Implementation of Content and Language Integrated Teaching in Study German and Maths. Mathematics of Travelling.
💠Лічова Л.М. Проєктна діяльність в розрізі дослідження формування антикризового управління підприємства KONSORT.
 💠Дмитренко О. В,  Царук О. Я. Інтеграція предметів у середній школі через наукову практику: дослідження фінансової грамотності засобами іноземної мови.
💠Висоцька С. (наукові керівники Чернорук А.О., Захарчук В.М.) Впровадження методики предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) у практику викладання іноземної мови в умовах наукового ліцею: на прикладі проведення наукової практики.

Конференція дала змогу нашим учням і вчителям поглибити свої знання📝, обмінятися досвідом👥з представниками наукової спільноти, а також отримати нові ідеї 💡 для подальших досліджень.

💫Ми вдячні організаторам конференції за надану можливість і віримо, що наші зусилля принесуть значний внесок у розвиток науки та освіти💫