Ми знаходимось


Гості з Німеччини в рамках проєкту Goethe-Institut „Mit Deutsch auf Tour“

Незважаючи на карантин, родина Наукового ліцею № 3 знову радо вітає у своєму навчальному онлайн-просторі гостей! Цього разу - з Німеччини!
Завдяки участі ліцею в проєкті Goethe-Institut „Mit Deutsch auf Tour“ 20 квітня відбулась зустріч учнів 9-Н класу (учитель Чернорук А. О.) з мовними асистентами Patrick Vosen та Sebastian Lins, які провели вікторину „Deutschland-Duell“. 
У яких країнах говорять німецькою мовою? Які країни-сусіди має Німеччина? На ці та інші питання ліцеїсти давали відповіді, змагаючись між собою. Окрім того, мали змогу віртуально помандрувати улюбленою країною, насолодитися німецькою сучасною музикою, відгадуючи назви пісень та виконавців. Не оминули й тему національної їжі та напоїв. Цікаво, що улюблений напій німців - кава, а не пиво, як часто всі вважають.
Дякуємо Goethe-Institut та неймовірним мовним асистентам Patrick Vosen та Sebastian Lins за надзввичайно цікаво та корисно проведений час!!!
До речі, Patrick Vosen вже не вперше у нашому ліцеї. У минулому році разом з Luise Witschel у рамках проєкту "MINT - Lernen mit CLIL" він познайомився з учнями 5х та 7х класів. Діти із задоволенням проводили різноманітні експерименти, поєднуючи німецьку мову з фізикою. 
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!!!

  

  

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком