Ми знаходимосьПро проведення конкурсного приймання учнів до 5 та 10 класів НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ №3
ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Н А К А З
03.06.2020                                                                                                                                                 № 137 -аг
 
Про проведення
конкурсного приймання учнів
до 5 та 10 класів 2020-2021н.р.
 
КеруючисьЗаконом України Про освіту, Положенням про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат, Статутом Наукового  ліцею №3, у відповідності з Правилами конкурсного приймання учнів до Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради
 
НАКАЗУЮ:
  1. У зв’язку з тим, що кількість поданих заяв на навчання в Науковому ліцеї перевищує загальну кількості місць у класах, з 16.06.2020р до 22.06.2020 р. провести вступні тести до 5 та 10 класів згідно з графіком( Додаток1).
2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гончаровій Г.С.:
2.1.  Організувати проведення конкурсних випробуваньз дотриманням санітарно-епідемічних вимог: не більше десяти учнів в одній класній кімнаті.
2.2. Забезпечити дотримання академічної доброчесності під час проведення та перевірки тестів.
2.3. Розмістити  на дошці оголошень результати конкурсних випробувань не пізніше 24.06.2020р.
3.   З метою дотримання санітарно-епідемічних вимог, створення умов  безпечного перебування всіх учасників освітнього процесу в Науковому ліцеї №3заступнику директора з господарської роботи:
3.1. Організувати прибирання приміщень ліцею, задіяних у вступній кампанії, дезінфікуючими засобами до проходження тестування та після нього.Після кожної перерви та після закінчення тестування контролювати проведення провітрювання навчальних приміщень, дезінфікування ручок дверей, підвіконня, предметів у туалетних кімнатах тощо.
3.2. Забезпечити дезінфікуючими засобами приміщення ліцею.
4. Медичній сестрі, черговим учителям:
4.1. Організувати  проходженняобов’язковоготемпературногоскринінгувсім, хто заходить до приміщення Наукового ліцею №3. Не допускати до закладу осіб з підвищеною температурою.
4.2. Не допускати скупчення  людей у холі ліцею.
5. Конюшенко Т.Л., учителю інформатики, розмістити інформацію про вступну кампанію на сайті закладу.
6. Секретарю Наукового ліцею№3,Кравцовій В.А.,  до 15.06.20 р. проінформувати батьків про час проведення конкурсних випробувань.
7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
Директор Наукового ліцею №3                                               І.ГРИНЬ

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ 


http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/