Шановні батьки!

Шановні батьки! Ми стоїмо на порозі нового навчального року. Року непростого, бо всі опинилися в умовах карантинних обмежень.  2019-2020 н.р. завершився дистанційним навчанням. Усі втомилися від онлайн, від ЗУМ тощо… Беззаперечно, лише в класі, працюючи з учителем, ми матимемо дійсно якісну освіту. Усі прагнуть повернутися до ліцею: і вчителі, і діти, і батьки.  Поки Полтава в зеленій зоні, ми всі навчаємося в рідному закладі, за своїми партами. Але закони нашого життя набули змін. І це повинні передусім усвідомити ви, шановні батьки, і роз’яснити дітям. Ми, у свою чергу, робимо і робитимемо все можливе для безпечного комфортного навчання наших дітей.
  Тож, в умовах карантинних обмежень усі  маємо свідомо дотримуватися порядку  організації освітнього процесу:
  • Згідно з рекомендаціями МОН, ми зробили три  входи до приміщенняліцею:
  •  на центральний вхід будуть заходити і відповідно виходити класи, розташовані на другому поверсі  ( 11-К, 6-А, 7-А, 5-А, 9-А, 8-Н, 11-А, 10-Н, 10-К, 6-С, 8-А),
  • усі інші діти  через ворота проходять на внутрішнє подвір’я і заходять на два входи: вхід біля майстерні: 4-Л, 3-Н, 3-С,  9-Л, 6-В, 7-К; вхід навпроти спортивного майданчика: 3-К, 4-Н, 4-А, 5-І, 5-Л.
  • Просимо з розуміннямпоставитись до певних незручностей, але з метою уникнення скупчення дітей, розроблено оптимальний графік.  На кожному вході дітей зустрічатиме черговий учитель, який проводить  температурний скринінг. У закладі на входах, біля туалетів, біля їдальні розміщені  антисептики. Заклад забезпечений рідким милом, антисептиками,паперовими рушниками, розроблено графік дезінфікації приміщень ліцею, здійснюється щоденне очищення та дезінфікація столів, парт, дверних ручок, перил тощо.
Протягом першого тижня з усіма дітьми буде проведена роз’яснювальна робота щодо правил поведінки в умовах карантину ( як правильно користуватися масками, мити руки тощо). У закладі скрізь розміщені інструкції щодо миття та гігієнічної обробки рук.
  • Будь ласка, шановні батьки, врахуйте особливості цього року й допоможіть усім нам вчасно розпочати уроки. Для цього дитина має прийти за 10-15 хв. до початку занять.
  • Згідно з рекомендаціями МОН, батьки не допускатимуться в приміщенняліцею. Це стосується не тільки батьків, а будь-якої сторонньої особи.
Прошу з розумінням до цього поставитися!!!
Є мобільні телефони, принаймні – зустріч з учителем за межами закладу.  Є форма онлайн-спілкування. Спробуймо всі бути свідомими!
  • У заклад діти допускаються лише в захисних масках, якими забезпечують їх батьки. На уроках діти працюють без масок, а під час перерв, під час руху приміщеннями закладу – у масках. Це обов’язкова вимога!!!
  • Ми ретельно розробляли графік харчування ( 675 дітей мають поїсти, але з дотриманням усіх вимог карантинних заходів). Кожен клас має час для прийому їжі. Класні керівники відповідають за дотримання графіку.
  • Працюватиме для учнів 3 класів група продовженого дня.
  • І нарешті про перше вересня. Свято буде! Вважаю, що для дітей перше вересня має проходити на подвір’ї ліцею. Це не буде традиційним нашим родинним святом: ми маємо дотримуватися карантинних заходів. Це буде цікавий квест для учнів «Щасливі разом», а щоб уникнути скупчення дітей, ми розробили для всіх класів свій час святкового квесту ( на доволі великому подвір’ї є можливість розташувати на значній відстані один від одного кілька класів) :
  • 8.30- п’яті та одинадцяті класи.
  • 9.30- треті та четверті класи.
  • 10.30- шості та сьомі класи.
  • 11.30- восьмі та дев’яті класи.
Найбільш відповідальними цього разу є десяті класи – вони організатори і ведучі  даних квестів.
Просимо дітей прийти за 10 хвилин до початку. Батьки на територію закладу не заходять!!!! Форма одягу – святкова( бажано у футболках із нашою символікою).
  • Після квесту діти сідають у свої класи для проведення першого уроку та інструктажів щодо правил поведінки в умовах карантину( це триватиме близько години-півтори).
  • На святі-квесті будуть лише класні керівники і чергові вчителі.
  • На жаль, ми не змогли минулого навчального року провести свято «Гордість ліцею», але протягом першого тижня ми продумали цікаві форми привітання кращих учнів закладу(закуплені невеличкі подарунки).
  •  Також оголосимо переможців конкурсу «Кращий клас року». Уже першого вересня діти знатимуть переможців цього конкурсу і отримають подарунки: 1 місце – екскурсійна поїздка, 2 місце – відвідання класом лазертагу, 3 місце – майстер-клас з виготовлення піци. Хочу нагадати, що ці подарунки стали можливими лише завдяки вашим внескам у БО «Наша рідна школа».
  • За кошти благодійної організації пофарбовані стіни в коридорах, у роздягальнях, споруджено лаборантську фізики(відділено частину класу), відремонтовано комп’ютери в кабінеті інформатики, закуплені паперові рушники,якісні  миючі засоби, серветки для їдальні тощо. Увесь колектив закладу працює над створенням комфортних умов для наших дітей. Дякую всім вам за підтримку і небайдужість!!!
  • Протягом літа за бюджетні кошти закуплено навчальне обладнання для кабінетів фізики та хімії, парти для двох кабінетів, виготовлені столи-трансформери для кабінету іноземної мови, здійснено ремонт підлоги в літньому класі. Ми також маємо новий спортивний майданчик.
  І насамкінець…нереально  щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності, від толерантності, відповідальності  залежить результат.  Вірю, що ми стартуємо першого вересня і до кінця травня сидітимемо за партами в рідному ліцеї.
Усі педагоги  з нетерпінням чекають на зустріч із нашими дітьми, які за літо підросли, відпочили, засмагли. Ми і  надалі залишаємось відкритим простором для всіх. Я завжди на зв’язку, готова до співпраці, чекаю ваших порад, зауважень, підказок. Незважаючи на заборону входу до ліцею, я постійно на зв’язку. Вірю в те, що ми подолаємо всі виклики.
Наше гасло незмінне: «Onelyceum, onespirit, oneteam».