Ми знаходимосьНовини

Онлайн платформа MyEnglishLab

Учителі англійської мови, що працюють з учнями 5х класів Науковоро ліцею #3 активно використовують для організації дистанційного навчання під час карантину онлайн платформу MyEnglishLab

Проєкт "Stay home ,read a book"

Наймолодші учні Наукового ліцею #3 2-Н та 2-С класів разом з учителем англійської та французької мов Мошенець О.Г. долучилися до навчальної програми Европейської Комісії еTwinningPlus.

Співпраця між ПНПУ ім. В.Г. Короленка та Науковим ліцеєм №3 триває

Незважаючи на карантин триває співпраця між Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка та Науковим ліцеєм №3.

Карантин мине, а знання залишаться!

Чи впливає дистанційне навчання на методи викладання? 🤨 Так! – скаже кожен, адже зараз батьки, як ніколи, занурилися з головою в шкільні проблеми

Флешмоб «Залишайся_вдома_здоровим»

Сьогодні питання здоров‘я набуло особливого значення, а спорт став невід‘ємною частиною життя майже кожної людини. Тож, родина Наукового ліцею №3 влаштувала флешмоб «Залишайся_вдома_здоровим»

Флешмоб до Всесвітнього Дня здоров"я

Ділися фото та відео того, як проводиш вільний час з користю для здоров"я під час карантину. Стань для когось натхненням!

Родина Наукового ліцею №3 про любов на відстані

Родина Наукового ліцею №3 про любов на відстані

Міжнародний день дитячої книги

Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, молодші школярі Наукового ліцею #3 міста Полтави долучилися до челенджу.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком